Baza polskich myjni samochodowych

Katalog firm wspierających branże myjni samochodowych

nowe rowery miejskie

Chcesz podarować komuś w prezencie rower? A może sam uwielbiasz aktywny tryb życia i szukasz dla siebie lepszego roweru? Bez względu na to, dla kogo i dlaczego chcesz kupić nowy rower, musisz wybrać dobrze. W tym artykule podajemy kilka rad, które warto wziąć pod uwagę kupując nowy pojazd.

Nowe rowery miejskie – Coraz lepsze rozwiązania

Rowery – podobnie jak wszystko – są cały czas ulepszane. Aktualnie kupując rower, aż ciężko się na coś zdecydować. Jest tak wiele możliwości. Nowe rowery miejskie to bogactwo osprzętu. Ciekawe gadżety mogą niejednego skusić. Jednak ważniejsze jest to, że są dostosowane do najróżniejszych osób i potrzeb. I to właśnie tym dostosowaniem powinniśmy się kierować przy wyborze roweru. Nie tym, ile ma gadżetów, jaki ma kolor i czy najładniej wygląda. Oczywiście to są istotne sprawy, ale nie najważniejsze. Rowery jakich firm są najlepsze? Na pewno każdy z nas słyszał o rowerach holenderskich. Od lat wiodą prym. Na nich się teraz skupimy.

nowe rowery Gazelle

Holenderki – Nowe rowery Gazelle i inne.

Rowery holenderskie cieszą się ogromną popularnością. Dlaczego? Ponieważ słyną z solidnego wykonania. Dzięki temu służą przez długie lata. Oprócz tego zawsze świetnie się prezentują. Ich rodzajów jest tak wiele, że każdy znajdzie coś dla siebie – bez względu na wiek, płeć, wagę czy upodobania. Wszystko pięknie, ale przecież rowery holenderskie to pojęcie bardzo ogólne. Wśród nich jest wiele marek. Poniżej kilka, na które naprawdę warto zwrócić uwagę:

  • Sparta,
  • Koga Miyata,
  • RIH,
  • Batavus – komfortowe rowery rekreacyjne, wyposażone w niezawodne hamulce rolkowe,
  • Union Trek,
  • Giant,
  • Altra,
  • Nowe rowery Gazelle – najbardziej znany producent rowerów zarówno w Holandii jak i na całym świecie.

Wybierając nowy rower przede wszystkim trzeba się zastanowić, do czego ma on służyć. W zależności czy chodzi o jazdę wyczynową, czy zwykłe dojeżdżanie do pracy miejskimi ścieżkami rowerowymi, powinny nas interesować inne parametry. Jeśli nie jesteśmy pewni tego, jaki rower wybrać, warto porozmawiać z kimś, kto zna się na tej dziedzinie.