Baza polskich myjni samochodowych

Katalog firm wspierających branże myjni samochodowych

Domki nad morze Mielno

Wakacje nad morzem to fascynujący pomysł – ale te tłumy… Jeśli przerażają Cię tłumy turystów udających się nad morze, pomyśl o wynajęciu domku letniskowego w pięknym Mielnie, które posiada rozliczne spokojne osiedla turystyczne!

Domki nad morzem Mielno – dlaczego warto się na nie zdecydować?

Domki letniskowe posiadają pełne zadaszenie, podzielone zwykle na 2-3 pokoje, posiadają oddzielne pomieszczenia sypialniane dla dzieci z dwupiętrowymi łóżkami, co sprawia, że przestrzeń jest łatwa do zagospodarowania i zostaje bardzo dużo wolnego miejsca dla pozostałych letników. Oddzielny taras zaopatrzony jest w zestaw grillowy, a działkę porastają żywotniki (tj. thuje). Domki występują w wersji z dachem kopertowym i dwuspadowym. Część z nich jest również zaopatrzona w poddasze i niewielkie ganki.

Domki letniskowe Mielno

Dlaczego wybór Mielna jest idealny, przy decydowaniu o lokacji nadmorskiej?

Przede wszystkim o atrakcyjności tego miejsca decyduje jego położenie między Bałtykiem a pięknym Jeziorem Jamno. Na letników czekają naturalne wydmy, lasy, wiele tras rowerowych oraz rozciągające się szerokie, piaszczyste plaże. Miejsce to nie jest również bardzo zatłoczone, tak jak inne nadmorskie miasta – z którym to największym przeludnieniem może cechować się Trójmiasto, tak bardzo popularnie obierane w okresie wakacyjnym. Domki letniskowe Mielno osadzone są w wygodnym, zalesionym bądź typowo nadmorskim miejscu, przypominającym niewielkie osiedle. Odległość dzieląca osiedle od morza wynosi od 150 do 500 m (widnokrąg pozwala więc na oglądanie nadmorskich zachodów słońca już z samego zabudowania). Dla pasjonatów turystki dobrą wiadomością jest występowanie dużej ilości szlaków rowerowych. Prowadzą one do takich malowniczych osad jak Sarbinowo, Chłopy. Kąpieliska w Mielnie cieszą się dużą popularnością, podobnie jak przystań jachtowa nad Jeziorem Jamno. Trasy piesze i rowerowe poprowadzone są tak, aby mijały okoliczne zabytki i pomniki. Poza tym, Jezioro Jamno oferuje możliwość uprawiania sportów rekreacyjnych – wędkarstwa, kajakarstwa, żeglarstwa, a nawet windsurfingu. Znajduje się tam również jedyna w okolicy plaża naturystów, gdzie można pozwolić sobie na opalanie top-less. Ciężko znaleźć powód do opuszczenia takiej nadmorskiej przygody!