Baza polskich myjni samochodowych

Katalog firm wspierających branże myjni samochodowych

Pracownicy z Ukrainy

Brakuje Ci rąk do pracy. Twoje ogłoszenia wiszą już bardzo długi, a nie ma żadnych zainteresowanych. Jest na to sposób i coraz więcej przedsiębiorców z tego korzysta. A mianowicie rozwiązaniem jest zatrudnianie pracowników z zagranicy. Dlaczego warto zdecydować się na takie rozwiązanie?

Zatrudnienie pracowników z zagranicy? Co warto wiedzieć?

Wielu Polaków uważa, że zatrudnianie cudzoziemców  Polsce powoduje, że miejsc do pracy jest znacznie mniej. Nic bardziej mylnego! Okazuje się, że jest to czasami jedyny ratunek dla przedsiębiorców, którzy zmagają się z brakiem pracowników. Pracownicy z Ukrainy są bardzo często wykwalifikowanymi osobami i jak najbardziej kompetentnymi do pracy w różnych branżach. Według badań OTTO Work Force mamy informację że 89% badanych Ukraińców posiada wykształcenie wyższe lub średnie, a 72% z nich pracuje fizycznie. Przedsiębiorcy mogą zatrudnić pracowników na dłuższy okres lub krótszy. Długa współpraca jest korzystna dla nas, ponieważ możemy takiego pracownika podszkolić w języku polskim oraz na danym stanowisku, przez co mamy dobrze wykwalifikowanego, stałego pracownika. Oczywiście pracownicy z Ukrainy Nowa Sól powinni być traktowani tak samo jak polscy pracownicy, z należnym szacunkiem. Muszą oni, tak jak każdy pracownik przestrzegać zasad bezpieczeństwa i higieny pracy.

Z czyjej pomocy skorzystać, jeśli chcemy zatrudnić pracownika z zagranicy?

Zastanawiasz się, jak zatrudnić Ukraińca? Znamy odpowiedź! Warto skorzystać z profesjonalnej pomocy agencji zatrudnienia, która zajmie się procesem pozyskiwania pracownika od A do Z. Agencja pracy zajmuje się wszystkimi formalnościami, dzięki czemu będziemy mieć pewność, że zatrudnienie będzie w 100% legalne i jasne dla pracownika.

Pracownicy z Ukrainy Nowa Sól

Agencja zapoznaje się z kompetencjami pracowników, dzięki czemu na dane stanowisko dopasowany jest odpowiedni pracownik. Na rynku istnieje wiele agencji, dlatego warto wybrać ta najlepszą i skorzystać z jej usług. A czy Ty zatrudniasz pracowników? Czy korzystasz z pomocy agencji pracy?