Baza polskich myjni samochodowych

Katalog firm wspierających branże myjni samochodowych

wymarzona sylwetka

Każdy z nas posiada wizję sylwetki, o której marzy lud do której dąży. Wymarzona sylwetka jest nie tylko wyzwaniem, ale drogą pełną porażek, potknięć i zniechęcenia. Nowe nawyki, zdrowy tryb życia i aktywność sportowa to nie prosta droga dla każdego. Mimo to wielu z nas podejmuje się wyzwania i radzi sobie całkiem dobrze, choć często bez oczekiwanych efektów. Jak uzyskać wymarzoną sylwetkę? O czym warto pamiętać?

Wymarzona sylwetka – jak ją uzyskać?

Wymarzona sylwetka dla każdego wygląda inaczej. Mimo wszystko jest to pewnie sylwetka umięśniona, nawodniona, napięta. Uzyskanie takiej sylwetki nie będzie proste, ponieważ musimy pilnować wielu rzeczy takich jak:

  • kalorie,
  • ograniczenie jedzenia przetworzonego
  • ograniczenie fastfoodów,
  • ograniczenie słodkich napoi,
  • ograniczenie słodyczy,
  • zwiększenie aktywności,
  • zdrowa dieta.

Wyżej wymienione rzeczy to tylko podstawa, którą powinniśmy spełnić. Warto jest wspomóc się również o suplementy diety i pić dużą ilość wody mineralnej. Na samym początku będziemy musieli ograniczyć i zmniejszyć posiłki, aby zgubić tłuszcz. Potem będziemy już budować tkankę mięśniową.

zdrowie

O czym warto pamiętać?

Jeśli nie czujemy się na siłach lub nie mamy pojęcia od czego zacząć, to warto zgłosić się do dietetyka i trenera personalnego. Te osoby pomogą nam wdrożyć się w świat zdrowego trybu życia, dzięki czemu po czasie będziemy mogli sami ustalać swoje plany treningowe czy dietę. Oczywiście jeśli będziemy chcieli cały czas współpracować z trenerem i dietetykiem, to nie ma do tego przeciwskazań.

Pamiętajmy o tym, żeby się nie poddawać. Każdy może mieć gorszy dzień i nie mieć ochoty na trening czy dietę. Nie traktujmy tego jako porażkę, tylko jako kop do działania. Silnie się motywujmy i nie poddawajmy się, nawet jeśli po kilku miesiącach nie widać oczekiwanych efektów. Uzyskanie wymarzonej sylwetki to długotrwały proces. Warto o tym pamiętać.